פתרונות סליקה לעסקים – המדריך המלא

פתרונות סליקה לעסקים - המדריך המלא

זה לא משנה אם יש לכם עסק קטן או גדול, פעולה כמו סליקת כרטיסי אשראי מבוצעת אצלכם על בסיס יומיומי. כיום, שוק אמצעי הסליקה מציע המון פתרונות סליקה. אלו רבים ומגוונים ולכם רק נשאר לבחור בפתרון האידיאלי עבורכם.

הצטרפו אלינו לסקירה של כל אמצעי כרטיסי האשראי הזמינים בשוק וכך תוכלו לקבל קצת יותר מידע ולדעת מהו הפתרון הטוב ביותר והאם בגלל אופי הפעילות של העסק, אתם חייבים להשתמש בכמה פתרונות סליקה בו זמנית.

בואו נדבר על קופות רושמות

מדובר על אחד מהפתרונות הוותיקים והפופולאריים. באמצעות שימוש בקופות רושמות, נוכל לקבל כספים וכמו כן לנהל את בית העסק כראוי. קופות כאלה מכילות אפשרות של סליקת כרטיסי אשראי וזאת כחלק בלתי נפרד מהקופות עצמן ותוך שימוש בקורא שפתיים מובנה. קופות רושמות יתאימו לכל עסק שיש לו נקודת מכירה קבועה אחת או יותר וכמו כן, לעסק שרוצה להציע ללקוחות שלו מגוון של אמצעי תשלום. בנוסף, באמצעות קופות רושמות ניתן גם לבצע פעולות הקשורות לניהול מלאי, תזרים מזומנים תיאום מס וכו'.

בואו נדבר על מסופי אשראי

מדובר על מסופים ייעודים לסליקת כרטיס אשראי. אם בחרתם בפתרון סליקה מסוג זה, עליכם לבחון שהוא אכן מתאים לכל הסוגים של כרטיסי האשראי המוצעים בשוק. מסופי אשראי מתקדמים יתאימו לעסקים שמעדיפים לקבל תשלום מהלקוחות שלהם באמצעות שימוש בכרטיסי אשראי וכל זאת בדגש על מהירות ויעילות.

בואו נדבר על מסופי אשראי ניידים

מדובר על מסופים שפועלים על טכנולוגיה סלולרית. היתרון הוא שהם לא מצריכים תשתיות חשמל, טלפון ותקשורת על מנת לבצע פעולות סריקה. מסופי אשראי ניידים יתאימו לעסקים שמספקים שירותים מחוץ לבית העסק או כאלה שמפעילים נקודות מכירה. דוגמאות לעסקים כאלה הם עסקים שמציעים שירותי שליחים, טכנאים, נהגי מוניות וכו'.

בואו נדבר על מסופי אשראי דביט

מדובר על מסופים שמציעים תשלום באשראי בצורה מיידית. עם מסופים כאלה, אפשר גם למכור כסף מזומן. הם יתאימו לעסקים שרוצים להציע שירותים ללקוחות שלהם בהם גם שירות של כסף מזומן וכמו כן עסקים שרוצים להגדיל את תזרים המזומנים שלהם.

בואו נדבר על מסופי אשראי וירטואליים

נקראים גם מסופי סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט. הם מאפשרים סליקה של האשראי בבית העסק או אפילו מהמחשב האישי בבית. מסופים כאלה יתאימו לעסקים עם נפחי סליקה קטנים או עסקים שיש להם תשתית של מחשב ביתי הנמצאת בבית העסק.

בואו נדבר על סליקה באינטרנט

היא מתאימה עבור אתר אינטרנט שמבוצעות בהם מכירות. היא אפשרית על ידי שימוש במתווכי סליקה או שער סליקה. לדוגמה, אתרי מסחר אלקטרוני שהינם אתרים בהם מבוצעות רכישות אונליין, ישתמשו בסוג זה של סליקה.

כמה מילים לסיכום…

אין ספק שאופי העסק והיקף הפעילות הם שמשפיעים ישירות על פתרון סליקת האשראי המתאים. יש לבחור בחברה שמייצרת וגם תומכת במגוון פתרונות סליקה וכך ניתן לקבל ייעוץ ולבחור בפתרון הסליקה המתאים.